Dlaczego my?

Jesteśmy stabilnym pracodawcą.

Dajemy naszym pracownikom duże możliwości rozwoju zawodowego – wielu naszych pracowników rozpoczynających swoją karierę zawodową na naszej uczelni awansuje na wyższe stanowiska. Część naszych pracowników studiuje na naszej uczelni. Zatrudniamy również studentów.

W naszej działalności kierujemy się zasadami etyki, a naszych pracowników, współpracowników, organizacje współpracujące i studentów traktujemy uczciwie i z szacunkiem.

Nasi pracownicy są związani z nami od wielu lat – wielu z nich od początku istnienia uczelni, tylko niewielu opuszcza nas z własnego wyboru.

Na uczelni staramy się kontynuować tradycyjne wzorce akademickie. Kultywujemy przyjazne relacje między wszystkimi członkami naszej społeczności, a szczególną opieką otaczamy naszych studentów.

Nasz „know-how” w zakresie edukacji to kapitał, który poprzez dzielenie się najlepszymi praktykami oraz szkolenia przekazujemy pracownikom. Decydują oni o wysokim poziomie kształcenia na naszej uczelni.

Uczelnia prowadzi współpracę zagraniczną ze szkołami wyższymi – krajowymi i zagranicznymi.